Психологічна служба

Практичний психолог 
Дякун Іванна — тел. +380971049923
Соціальний педагог
Солдатенко Олександра Василівна — тел. +380668326294
Національна дитяча гаряча лінія 116111 (з мобільного) або 0800500225 (зі стаціонарних телефонів)  

16 днів проти насильства

У конкурсі плакатів до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" взяли участь учні5-А, 5-Б,6-Б класів.

Заняття на теми:"ВІЛ/СНІД", "Наші права", "Скажемо насиллю ні!"

З учнями 7-А класу було проведено соціальним педагогом заняття на теми:"ВІЛ/СНІД", "Наші права", "Скажемо насиллю ні!"


Заняття на теми"Толерантність, добро та милосердя-найкращі якості людини","Що таке волонтерство?", "Світ без насильства", "Наші права".

В 8 - А класі соціальний педагог Солдатенко О. В. провела заняття на теми"Толерантність, добро та милосердя-найкращі якості людини","Що таке волонтерство?", "Світ без насильства", "Наші права". Учні дізнались багато цікавого на дані теми, давали відповіді на питання, переглянули друковані презентації на дані теми. 

Заняття на теми:"Толерантність починається з тебе", "Добро і милосердя врятує світ", "Ми проти насилля і булінгу" "Мої права".

В 4 - А класі соціальний педагог Солдатенко О. В. провела заняття на теми:"Толерантність починається з тебе", "Добро і милосердя врятує світ", "Ми проти насилля і булінгу" "Мої права". На занятті діти переглянули презентації на дані теми, давали відповіді на запитання, а також намалювали тематичні малюнки.
 

Заняття на теми:"Толерантність починається з тебе", "Ми проти насильства і булінгу", "Добро і милосердя врятує світ", "Мої права".

В 1 - А класі соціальний педагог Солдатенко О. В. провела заняття на теми:"Толерантність починається з тебе", "Ми проти насильства і булінгу", "Добро і милосердя врятує світ", "Мої права". Діти дізнались багато нової інформації з даних тем, а також намалювали тематичні малюнки. 

Заняття на теми:"Толерантність починається з тебе", "Ми проти насильства".

В 1-Б класі соціальний педагог Солдатенко О. провела заняття на теми:"Толерантність починається з тебе", "Ми проти насильства". На занятті діти дізнались, що таке насильство та толерантність, а також намалювали тематичні малюнки.

Заняття на теми:"Толерантність починається з тебе", "Ми проти насильства і булінгу".

До міжнародного дня толерантності та міжнародного дня боротьби з насиллям та булінгом в 3-А класі соціальний педагог провела заняття на теми:"Толерантність починається з тебе", "Ми проти насильства і булінгу". На занятті учні переглянули соціальні ролики на дані теми, поспілкувались і намалювали тематичні малюнки.

Тренінг "Відповідальна людина вміє відмовляти!

Кожна людина повинна бути відповідальною за свої дії, за інших, за рідну землю і середовище, в якому проживає. До Дня відповідальності людини у 10 класі соціальний педагог Солдатенко О. В. разом з учителем громадянської освіти Пташинською Г. І. провели тренінг "Відповідальна людина вміє відмовляти! І відмовлятись!". На початку заняття Пташинська Г. І. розповіла учням про відомого у світі українця - Богдана Гаврилишина, який є автором "Декларації відповідальності людини". Після цього у загальному колі учні виконували різні завдання та вправи тренінгу. Тренінгове заняття було проведено за відповідним зразком. Учні прийняли правила тренінгу та висловили свої очікування від даного заняття. Цікавими для дітей були такі вправи:мозковий штурм"Що таке ризик?", вправа " Ризик є-ризику немає", вправа "Різні ситуації - різна поведінка". Соціальний педагог звернулась до дітей з інформаційним повідомленням "Як сказати" Ні", де учні шукали вихід з різних небезпечних ситуацій, коли потрібно сказати" Ні". На завершенні тренінгу було проведено вправу" Скринька досвіду", де учні ділились набутими під час тренінгу знаннями і вміннями. Діти висловлювали думки про те,що вміти відмовляти - це важлива навичка безпечної поведінки. Вміння відмовити є виявом власної сили і гідності, у цьому випадку ми нікого не ображаємо.

Толерантність починається з тебе

До міжнародного дня толерантності людини в 3-Б класі соціальний педагог Солдатенко О. В. провела заняття "Толерантність починається з тебе", на якому учні переглянули соціальні ролики про толерантність, дізнались як повинна себе поводити толерантна людина, а також на плакаті намалювали портрет толерантної людини.

План роботи соціального педагога Старолисецького ліцею під час дистанційного навчання.

Понеділок 1 листопада - підготовка матеріалів до акції"16 днів проти насильства", перегляд відеороликів про насильство, поширення відеороликів на сайті ліцею та на сторінці ліцею в фейсбуці. 

Вівторок 2 листопада-підготовка до міжнародного дня боротьби з ВІЛ/СНІДом, перегляд відеороликів. 

Середа 3 листопада - робота з документами, самоосвіта.

Створіть свій вебсайт або інтернет-магазин за допомогою Mozello.

Швидко, просто, без програмування.

Поскаржитися на порушення Більше