Інструктивно-методичні рекомендації за 2023-2024 н.р.

nstruktivno-metodichn_rekomendac_za_2023-2024_n_r_-1.pdf


Вітаємо наших   учнів
з призовими  місцями в ІІ  етапі учнівської олімпіади з історії:
Копачук Христину - за зайняте 1 місце,
Говзан Вероніку -  за зайняте 2 місце,
Ониськів Дениса - за зайняте 3 місце.
Дякуємо за Вашу працю та бажаємо Христинці подальшої перемоги!!!
Щиро вдячні вчителям історії - ПТАШИНСЬКІЙ  Галині  Іванівні та ГУТАК Наталії Михайлівні за підготовку учнів до олімпіад!

Вітаємо ученицю 10 класу ЛЕВИЦЬКУ  СОЛОМІЙКУ з зайнятим   І місцем в ІІ етапу Всеукраїнської учнівської  олімпіади з  екології 2023-2024н.р.

Адміністрація ліцею висловлює подяку вчителю біології  Єремчук  Людмилі Юріївні за підготовку учениці до олімпіади!
Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської  олімпіади з географії 2023-2024н.р.:


ученицю 9-А  класу ГОВЗАН ВЕРОНІКУ за зайняте  ІІ призове  місце


ученицю 8-Б класу ВОЛОСЯНКО ВІКТОРІЮ  за зайняте ІІІ призове місце!


Адміністрація ліцею висловлює подяку вчителю географії  ГОВЗАН ВІТІ  ЯРОСЛАВІВНІ  за підготовку учениць до олімпіади!


Вітаємо учня 8-Б класу БАЛАНА АНДРІЯ з зайнятим   3 місцем в ІІ етапу Всеукраїнської учнівської  олімпіади з математики 2023-2024н.р.

Адміністрація ліцею висловлює подяку вчителю математики Волосянко ОКСАНІ ОЛЕКСІЇВНІ  за підготовку учня  до олімпіади!

Вітаємо   Лущак Надію ученицю

9-Б класу з зайнятим 1 місцем та Бабінчук Софію ученицю 10 класу з зайнятим 2 місцем

у ІІ  етапі учнівської олімпіади з трудового навчання!

Адміністрація ліцею висловлює слова вдячності вчителю трудового навчання МИХАЙЛІВ  Нелі  Романівні за підготовку учениць до олімпіади та зичимо Надійці подальших успіхів!Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської  олімпіади з англійської мови 2023-2024 н.р.:

ученицю 8-Б  класу ВОЛОСЯНКО ВІКТОРІЮ  та учня 11 класу ТОКАРА НАЗАРІЯ за зайняті  ІІІ  призові  місця!

Адміністрація ліцею висловлює подяку вчителям англійської мови ІВАШКО ТЕТЯНІ МИКОЛАЇВНІ та ЦАЛКО МАР'ЯНІ ПЕТРІВНІ за підготовку учнів до олімпіади!

Друге засідання спільноти учителів суспільно- правознавчого осередку

23 грудня відбулося друге засідання спільноти учителів суспільно- правознавчого осередку в Старолисецькому ліцеї. Обговорювали новий Державний стандарт базової середньої освіти, зокрема громадянську та історичну освітню галузь. Також всі учасники активно аналізували дев‘ять модельних навчальних програм за новим Державним стандартом.

Гутак Наталія Михайлівна представила нові інструменти для викладання гуманітарного права, ознайомила учасників семінару з підручником « Вивчаючи міжнародне гуманітарне право».

Своїм досвідом роботи ділилася Пташинська Галина Іванівна, яка працює в Старолисецькому ліцеї. Педагогиня на високому рівні представила свої творчі доробки, публікації, зокрема чудову книгу  про рідне село - «Мальовниче село Старий Лисець». Особливої уваги заслуговує кімната- музей, яка розташована в ліцеї. Тут зібрано стародавні вишиванки, речі побуту, книги і публікації про жителів Старого Лисця.Вітаємо  ВОЛОСЯНКА АНДРІЯ учня  11 класу з зайнятим 1 місцем

в ІІ  етапі учнівської олімпіади з інформаційних технологій!

Адміністрація ліцею висловлює слова вдячності вчителю інформатики СВОРАК  Вірі Тарасівні за підготовку учня до олімпіади та зичимо Андрійкові подальших успіхів!


Щиро вітаємо  ЛЕВИЦЬКУ СОЛОМІЮ ученицю 9-Б класу з зайнятим 3 місцем в ІІІ етапі обласної олімпіади «Як ти знаєш Біблію?»  Адміністрація  ліцею висловлює слова вдячності вчителю християнської етики ГУТАК НАТАЛІЇ МИХАЙЛІВНІ за підготовку учениці до олімпіади! Радіємо вашим досягненням, зичимо  подальшого натхнення та творчості!

План методичної роботи 

План роботи мeтодичної  ради ;

Звіт виконання методичнорічно-виховної роботи згідно річного плану.

Інструктивно-методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2021/2022 навчальному роціВітаємо  ВОЛОСЯНКА АНДРІЯ учня  11 класу з зайнятим 1 місцем в ІІ  етапі учнівської олімпіади з інформатики!


Адміністрація ліцею висловлює слова вдячності вчителю інформатики СВОРАК  Вірі Тарасівні за підготовку учня до олімпіади та зичимо Андрійкові подальших успіхів!

Навчальний 2020-2021 рік

Створіть свій вебсайт або інтернет-магазин за допомогою Mozello.

Швидко, просто, без програмування.

Поскаржитися на порушення Більше