Друге засідання спільноти учителів суспільно- правознавчого осередку

23 грудня відбулося друге засідання спільноти учителів суспільно- правознавчого осередку в Старолисецькому ліцеї. Обговорювали новий Державний стандарт базової середньої освіти, зокрема громадянську та історичну освітню галузь. Також всі учасники активно аналізували дев‘ять модельних навчальних програм за новим Державним стандартом.

Гутак Наталія Михайлівна представила нові інструменти для викладання гуманітарного права, ознайомила учасників семінару з підручником « Вивчаючи міжнародне гуманітарне право».

Своїм досвідом роботи ділилася Пташинська Галина Іванівна, яка працює в Старолисецькому ліцеї. Педагогиня на високому рівні представила свої творчі доробки, публікації, зокрема чудову книгу  про рідне село - «Мальовниче село Старий Лисець». Особливої уваги заслуговує кімната- музей, яка розташована в ліцеї. Тут зібрано стародавні вишиванки, речі побуту, книги і публікації про жителів Старого Лисця.

План методичної роботи 

План роботи мeтодичної  ради ;

Звіт виконання методичнорічно-виховної роботи згідно річного плану.

Інструктивно-методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2021/2022 навчальному році

Навчальний 2020-2021 рік